Aktuálně

26.03.2007 Martinova operace je nezbytná 
Celý víkend si zpěvák Martin France přál, aby konečný verdikt lékařů byl pozitivní a na operaci, která mu hrozila – nemusel. Vše je jinak a Martin před hodinou opustil Vinohradskou nemocnici s tím, že operace je nutná. Výsledky vyšetření CT ukázaly dvojitou frakturu levé strany obličeje. Vpáčená lícní kost se musí operativně vytáhnout zpět na původní místo, aby nebránila Martinovi v mluvení, natož ve zpívání. Očekává se, že bude minimálně půl roku v pracovní neschopnosti.

„Neříká se mi to lehce a přiznávám, že na tohle jsem nebyl připravený. Vzhledem k tomu, že nemůžu otevřít pusu, bylo by do budoucna ohroženo i mé zpívání – proto udělám všechno, abych byl zase v pořádku. Promiňte, ale nemůžu o tom ani mluvit, nejsem v dobrém psychickém stavu a musím si teď v hlavě spoustu věcí srovnat.“

Martin začínal připravovat rovněž novou desku a tím pádem je celá příprava pozastavena. Rušit se budou i další pěvecká vystoupení. Produkční projekty jako je Benefiční koncert „Noc s hvězdami na hradě Houska“, koncert "Srdce Srdci" v Českém Těšíně a Dětský den pro Hornbach jsou též v ohrožení. "Přiznávám, že neumím být v klidu a práce je pro můj život hodně důležitá, nicméně zdraví - máme jen jedno" odpověděl Martin France na otázku co bude dál. 

Zdroj: Peprnet - www.peprnet.cz  

zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz