Aktuálně

17.03.2007 Koncert Srdce dokořán proběhl v Jihlavě 

O víkendu se v Jihlavě v DKO uskutečnil benefiční koncert „Srdce dokořán“ pro občanské sdružení Květinka, na němž vystoupili např. Jitka Zelenková, Petr Muk, Martin Maxa, Martin France nebo Michaela Dolinová, která zároveň v ten den slavila narozeniny a od kolegů přímo na jevišti dostala dort. Diváci se z jeviště dozvěděli, že Martin Maxa slavil den předtím, tak si s Dolinová s Maxou navzájem popřáli. Koncert byl veden v duchu kavárny, kdy všichni účinkující po odzpívání zůstali sedět přímo na jevišti u kavárenských stolečků. Celým pořadem provázel imitátor Petr Martinák, který zpěváky zpovídal právě u těchto stolků.

Díky regionální sbírce se podařilo získat přes 67.000,- Kč, které byly předány v podobě šeku mamince postiženého chlapce z rukou primátora Jihlavy a zpěvačky Jitky Zelenkové.

Největší úspěch zaznamenali u publika oba Martinové – Maxa, který divákům zazpíval s kytarou a Martin France, který si získal diváky svou písní ve znakové řeči a oba zpěváky si publikum vytleskalo nazpět. Petr Muk zase vběhl mezi publikum, které s ním zpívalo píseň Bonsoaire, mademoiselle Paris a při závěrečné písničce Babeta šla do světa zachránila Jitka Zelenková tak trochu Karla Štědrého, který v potlesku neslyšel základy písničky a Jitka mu do toho začala zpívat a poté se Karel Štědrý přidal a s ostatními písničku dozpívali.

Pokud budou příznivé podmínky, tak s tímto benefičním koncertem budou zpěváci pokračovat na podzim tohoto roku ještě po dalších 5 městech České republiky.

Další foto zde:

www.martinfrance.cz/fotogalerie.php?id=26

zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz