Aktuálně

1.03.2007 Martin na besedě ve speciální škole 
Zpěvák Martin France včera navštívil Základní školu speciální a praktickou Lužiny, Trávníčkova ul., na Praze 13, kde byly děti od 2. třídy až po 9. ročník (nebyla to celá škola, ale část dětí převážně navštěvující odpolední školní družinu). Tyto besedy mají pro děti veliký význam, protože tuto speciální školu navštěvují převážně disklektici, diskgrafici a hyperaktivní děti. Ty tak mají možnost se seznámit s osobnostmi české kultury (minulá beseda byla se spisovatelkou Ivonou Březinovou), s prací hosta, ale učí se i ke společenskému chování.

Rozhovor s Martinem vedla bývalá přítelkyně Jana Saudka spisovatelka, fotografka a učitelka Eva Frančeová, která napsala knihu „Dopisy Janovi“ a na této škole učí. Rozhovor se týkal práce Martina, poté se děti pustily do otázek, které pokládaly Martinovi a padaly otázky opravdu zajímavé: „Martine, máš limuzínu?, Jsi bohatý? Máš vilu? apod. Děti si na zpěvákovi vyžádaly zazpívání písničky ve znakové řeči „Ruku mi dej“, kterou Martin zazpíval „a capella“.

Poté Martin pro děti vyhlásil soutěž ve zpívání, za které obdržely CD singly interpreta a poté už následovala autogramiáda.

Děti a vedení školy vyprovodily Martina až k autu s dotazy, jestli příští rok přijde znovu.
zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz