Aktuálně

25.08.2008 Martin zazpívá v sobotu na Letních hrách v Jaroměři 
Martin France zazpívá v sobotu 30. srpna 2008 na Letních hrách v Jaroměři od 13.00 hodin. Jedná se o třetí ročník společensko sportovní akce, která proběhne na Fotbalovém stadionu Růžovka, ul. Růžová, kdy program zahájí vystoupením mažoretky Scarlet, své magické kouzlení předvede Tommy, ale nebudou chybět ani hudební vystoupení osobností ze Superstar Martin Ševčík, Roman Lasota, Michaela Nosková, Sandra Bell, David Gránský z X Faktoru, Martin Hranáč, Mirek Paleček.
Na 14,00 hodinu je naplánována soutěž v pojídání ašantů – neboli indiánků - na fotbalovém stadionu, kde se do zákusku zakousne i Miss Lucie Váchová, ředitelka Miss Junior Kateřina Hamrová, Česká Miss Eliška Bučková, České vicemiss Hana Svobodová a Elisavet Charalambidu, Michaela Wostlová, Michaela Nosková či řada dalších osobností.
Odpolední program bude moderovat Petr Zvěřina a Daniel Holovský.
Součástí programu jsou atrakce, stánkový prodej, kouzelník Tommy. Celý program je pro veřejnost zdarma na Fotbalovém stadionu Růžovka. Součástí akce je sbírka ve prospěch Základní školy speciální v Jaroměři.
Od 18.00 hodin vypukne v Chrámu sv. Mikuláše koncert Boni Bueri. Vstupné na koncert činí 140,-- Kč a výtěžek bude věnován také Základní škole speciální v Jaroměři a Chrámu sv. Mikuláše v Jaroměři.
Na akci dále zavítají postižení z Ústavu sociální péče z České Skalice, Stacionáře Nona v Novém Městě nad Metují, Dětský domov Pardubice, Základní škola speciální v Jaroměři, Stacionář Cesta z Náchoda a další.
zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz