Aktuálně

6.09.2007 Martin France na golfovém turnaji na Karlštejně skončil v patování na 3. místě 

Včera se na Karlštejně konal již 8. ročník charitativního golfového turnaje, který pořádá prezidentka Nadačního fondu KRTEK Martina Šmuková. Na akci přijeli například Daniel Landa, Jan Kalousek, Miss Jana Doleželová nebo Martin France.

Martin, který se přihlásil do kurzu pro začátečníky „vyfasoval“ osobní trenérku, která za zaučovala do tajů golfu. Po učení se odpalování golfových míčků, kterých France odpálil snad 200 ks byl Martin, aniž by o tom věděl přihlášen do závodu v patování.

Mezitím si France odskočil na thajské masáže, které zde na polohovacích klečících křeslech prováděly thajské masérky. To ovšem netušil, do čeho jde. Masáž loktama, bušení pěstmi do zad, trhání hlavou, trhání páteří, poklepávání klouby rukou na hlavě, tahání za vlasy aj daly interpretovi pořádně zabrat, „ale bylo to absolutně super a šel bych do toho znovu“ potvrdil France.

Poté už přišel na řadu závod v patování, ve kterém France skončil na 3. místě a získal tak poukaz na půl roku do fitnescentra, hodiny thajských masáží, golfové oblečení aj.

Fotogalerie k prohlédnutí zde: www.martinfrance.cz/fotogalerie.php?id=37

zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz