Aktuálně

21.08.2007 Agentura Martin Production vydala tiskovou zprávu k ukončení moderace Martina France na TV Óčku 

Věc: TISKOVÁ ZPRÁVA


Agentura Martin Production ohlašuje ukončení moderování zpěváka Martina France v pořadu „Natoč si svůj klip“, který vysílá TV Óčko.
Zpěvákovi byla tato informace sdělena od producenta tohoto pořadu Edvarda Tomase.
„Dalo se to čekat“ reagoval na tuto zprávu Martin France. Už před necelými třemi měsíci byla z tohoto pořadu „odejita“ herečka Barbora Mottlová, která zde hrála roli Pamely. Na místo nové moderátorky se dělal vzápětí konkurz, z kterého vítězně vzešla bývalá Miss ČR Renata Langmannová. Ta s Martinem odmoderovala 2 díly pořadu a na 3. díl už nedorazila, neboť nová posila TV Óčka programová ředitelka Sylva Pecková Renatu Langmannovou s okamžitou platností z pořadu odvolala. To se dozvěděl zpěvák France až v den natáčení, i když scénáře, které pro tento pořad psal, měl napsané pro oba protagonisty. Tím pádem odmoderoval pořad, kde byl jako host Jan Kalousek sám. I tento prvek – zvaní hostů do pořadu přinesl interpret Martin France.
Martinovi se nelíbilo, jaký přístup zvolila nová programová ředitelka Pecková a na dotaz novinářů odpověděl bez skrupulí, že tento přístup ho zaráží a je nefér, když není schopná zvednout telefon a sdělit slečně Langmannové tuto informaci osobně a třeba i poděkovat za spolupráci. To se nestalo. A novinářům též sdělil, že teď už je řada na něm samotném, což očekával, protože před 14 dny dostal od jednoho z novinářů mailem otázku, zda pořad stále ještě moderuje, protože se doslechl, že v tomto pořadu se chystají moderátorské změny. A měl pravdu. Paní Pecková opět vzkázala po producentovi Tomasovi, že buď France nebo končí pořad.
„Jsme samozřejmě všichni nahraditelní, to vím. Vím také, že moderátor nejsem, neboť je to opravdu těžká disciplína, ale moderování jsem si zkusil a hodně jsem se toho naučil. Pořad moderuji už téměř 2 roky, takže už je asi i čas na změnu, ale stačí zavolat a říci do telefonu: Děkujeme za spolupráci a snad někdy jindy….., nehledě na to, že jak France, tak i Barbora Mottlová i Renata Langmannová pořad moderovali zdarma, ale ono opět nic“ sdělil France své pocity s otázkou, jak by tento postup hodnotili odborníci, jež pracují s tím nejcennějším potenciálem a to jsou právě lidské zdroje. I laik, pokud je slušný člověk, by takovouto cestou nešel.
Martin France moderoval pořad od ledna 2006, psal si později i scénáře, od ledna 2007 si zval do pořadu hosty (např. Muk, Maxa, Janků, Issa, Horváth, Kalousek ad.) a do budoucna si Martin připravil, že v každém díle by pozvaní interpreti zazpívali a představili 1 svou píseň, což v současné době na všech TV chybí.
„Jinak tomuto pořadu samozřejmě přeji, ať jede dál a ať má nadále hodně diváků“ sdělil na závěr Martin France.


Ing. Jiřina Franceová – Martin Production – www.martinproduction.cz
Tel: 606 – 680 615
zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz