Aktuálně

1.08.2007 Vyhrajte noc s celebritou na hradě Houska! 

Jestli toužíte poznat jak paří známí zpěváci a zpěvačky poté, kdy si na pódiu odbudou své, máme pro vás jedinečnou možnost, poznat to na vlastní kůži! Stravte noc s celebritami na hradě Houska!

--------------------------------------------------------------------------------
V sobotu 4. srpna 2007 se na hradě Houska uskuteční již IX. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami. Vystoupí zde například Petra Janů, Jitka Zelenková, Helena Zeťová, Eva Pilarová, Šárka Vaňková, Hana Křížková, Petr Černoch, Martin France, Klára Zaňková, Jan Kalousek, Tomáš Savka, Martin Kocián a další.Mezi kapelami večer od 22 hodin uslyšíte Michala Foreta & ForetGump, Michala Hudčeka s kapelou, Agrebis, K2 a Blue Band.Pro čtyři z vás, kteří správně zodpoví následující otázku, máme nejen vstupenky na tuto ojedinělou hudební událost, ale také vám umožníme na tajuplném hradě Houska přenocovat spolu s předními českými zpěváky a zpěvačkami!Součástí VIP párty, které se výherci zúčastní, je i velký raut s vybranými lahůdkami! Vyvrcholením večera je strašidelná stezka odvahy a velkolepý půlnoční ohňostroj!Soutěž probíhá od 30. července do 3. srpna 2007Začátek koncertu je v 18 hodin. Poud nebudete mezi štastnými výherci, máte možnost zakoupit si lístky na koncert na hradě Houska v prodejně hudebních nástrojů Milana Anděla na náměstí T.G.M. v České Lípě, nebo přímo na hradě v den konání akce.


Otázka č. 1 - Jak se jmenuje zpěvák a organizátor akce Noc s hvězdami na hradě Houska?

Martin Michal

Martin France

Michal David

Kam poslat odpověď naleznete na stránkách www.pikant.cz zde: http://pikant.atlas.cz/souteze/soutez.aspx?CompetitionId=84

zpět
Martin Production
NOC S HVĚZDAMI
NOC S HVĚZDAMI
Kudy z nudy
skupina ČEZ
PARTNER BENEFIČNÍHO PROJEKTU
KDO MÁ RÁD...
KDO MÁ RÁD ...
Ministerstvo pro místní rozv
TOP VIP.cz